` MTV Albania (@mtvalbania) | Instagram photos and videos online instagram - goldpix web-viewer
  • mtvalbania
    MTV Albania
    @mtvalbania

Images by mtvalbania

Liam Payne behet baba! Urime 👶 #liampayne #onedirection #singer #daddy #music #baby #congratulations
Nicki Minaj eshte pjese e Albanian Chart! Votoni per te ne linkun ne bio! #nickiminaj #rap #rapper #singer #music #song #vote #fans #chart #albanianchart #musiccharts
Artiola Toska eshte pjese e Albanian Chart! Votoni per te ne linkun ne bio! #artiolatoska #singer #music #song #vote #fans #albanianchart #chart #mirmengjesdashni
Bruno eshte pjese e Albanian Chart! Votoni per te ne linkun ne bio! #albanianchart #chart #bruno #threedots #music #singer #song #vote #fans
Arilena Ara eshte pjese e Albanian Chart! Votoni per te ne linkun ne bio! #arilenaara #music #song #singer #albanianchart #chart #vote #fans #arilenator
Ardit Cuni eshte pjese e Albanian Chart! Votoni per te ne linkun ne bio! #arditcuni #music #song #singer #vote #fans #chart #albanianchart
TI MUND TE ME QUASH XHON / PREMIERE / 29 MARS 2017 / KINEMA MILLENIUM #timundtemequashxhon #kinemamillenium #cinema #movie #premiere #albania #actors
DJ Dalool eshte pjese e Albanian Chart! Nese jeni fans i tij, votoni ne linkun ne bio! #albanianchart #djdalool #dj #electronic #music #song #vote #fans
New! @shakira ft. @princeroyce - Deja Vu #dejavu #shakira #princeroyce #newmusic #new #music #newsong #song #latino #dance
Ana Bakaj eshte pjese e Albanian Chart! Nese jeni fans i saj, votoni ne linkun ne bio! #albanianchart #anabakaj #reckless #360mrecords #music #song #singer #vote #chart #fans
E re! @albanskenderaj ft. @djdalool - 1000 premtime 🌟🌟🌟 #1000premtime #albanskenderaj #djdalool #music #new #song #newmusic #newsong #house #hit #dance #dj #singer #love #albania
Dita Nderkombetare e Ujit! 633 milioneve banore sot u mungon uji i pijshem. Bashkojuni dhe ju nismes! @drop4drop #W4water #water #campaign
Dita Nderkombetare e Ujit! 633 milioneve banore sot u mungon uji i pijshem. Bashkojuni dhe ju nismes! @drop4drop #W4water  #water  #campaign