` MTV Albania (@mtvalbania) | Instagram photos and videos online instagram - goldpix web-viewer
  • mtvalbania
    MTV Albania
    @mtvalbania

Images by mtvalbania

Albanian Chart po rikonstruktohet ne nje faqe te re dhe me te bukur! Se shpejti do te keni mundesi te votoni! #staytuned
Albanian Chart po rikonstruktohet ne nje faqe te re dhe me te bukur! Se shpejti do te keni mundesi te votoni! #staytuned 
Dashuri dashuri dashuri ❤❤❤ @anxhelaperisteriofficial_ #anxhelaperisteri #singer #love #hug #music
Sot në mesnate, ceremonia e çmimeve Oscar vjen drejtpërsëdrejti në Top Channel me një panel special nën drejtimin e Ledion Liços! Do të jenë të ftuar ekspertë si Joni Shanaj, Genc Permeti, Blerta Zeqiri dhe Veton Nurkollari. Për sa i perket komentimit të veshjeve të yjeve te Hollywood, të ftuar do të jenë Endrit Mertiri, Niko Komani, Alketa Vejsiu, Armina Mevlani dhe Bledi Strakosha ✨ #oscar #oscars #albania #topchannel #movies #awards #live
Sot në mesnate, ceremonia e çmimeve Oscar vjen drejtpërsëdrejti në Top Channel me një panel special nën drejtimin e Ledion Liços! Do të jenë të ftuar ekspertë si Joni Shanaj, Genc Permeti, Blerta Zeqiri dhe Veton Nurkollari. Për sa i perket komentimit të veshjeve të yjeve te Hollywood, të ftuar do të jenë Endrit Mertiri, Niko Komani, Alketa Vejsiu, Armina Mevlani dhe Bledi Strakosha ✨ #oscar  #oscars  #albania  #topchannel  #movies  #awards  #live 
I urojme ditelindjen sot Artjoles qe me zerin e saj na ka ngrohur shpirtit ne momentet me te gezuara te jetes tone dhe na ka percjelle vlerat e tradites tone kombetare 🎂🎂🎂 #artjolatoska #music #happybirthday #muzikashqiptare #traditional
Dua Lipa filloi turneun e saj ne SHBA dje nga qyteti i Chicagos ku u prit ngrohte nga fansat e saj amerikane 💥 #dualipa #usa #tour #chicago #music
Dua Lipa filloi turneun e saj ne SHBA dje nga qyteti i Chicagos ku u prit ngrohte nga fansat e saj amerikane 💥 #dualipa  #usa  #tour  #chicago  #music 
Prift mode on 😂😂😂 Muzike dhe dashuri ne The Voice Of Albania! @ledionl @voicealbania #voice #thevoiceofalbania #thevoice #albania #love #music #priest #ring #engagement
Niggas in da hood! #starboy #drake #theweeknd #music #singer #rapper
Pas nje koncerti te suksesshem ne Los Angeles duket se Stanaj bashke me miqte dhe stafin e tij kane vendosur te festojne me ritme shqiptare sic tregohet ne videon e postuar ne insta-story nga vete kengetari. Proud to be albanian! #stanaj #instastory #video #music #albaniandance #dance #traditions #albanian
Keta te dy sot u bene prinder te Eloisit 👶 Urime nga zemra balerines Lori Bala dhe DJ Olti Kazaferi! #loribala #djolti #couple #love #newborn #baby #parents #dance #music
Sukses i padiskutueshem per dyshen Ledri Vula dhe Lumi B! Duket se "Krejt Shokt E Mi" qe tani eshte nje hit duke qene se vetem pak me shume se nje jave nga publikimi i kenges ka arritur mbi 3 milion klikime ne Youtube ✨✨✨ #ledrivula #lumib #krejtshoktemi #music #song #hit #youtube
Sukses i padiskutueshem per dyshen Ledri Vula dhe Lumi B! Duket se "Krejt Shokt E Mi" qe tani eshte nje hit duke qene se vetem pak me shume se nje jave nga publikimi i kenges ka arritur mbi 3 milion klikime ne Youtube ✨✨✨ #ledrivula  #lumib  #krejtshoktemi  #music  #song  #hit  #youtube 
Dua Lipa pas pak ditesh fillon turin e saj ne SHBA dhe Evrope dhe pjesa me e madhe e koncerteve jane sold-out!💥💥💥#dualipa #tour #music #usa #europe
Dua Lipa pas pak ditesh fillon turin e saj ne SHBA dhe Evrope dhe pjesa me e madhe e koncerteve jane sold-out!💥💥💥#dualipa  #tour  #music  #usa  #europe