• mtvalbania
    MTV Albania
    @mtvalbania

Images by mtvalbania

Happy birthday Michelle Obama!🎈🎈@michelleobama #michelleobama #president #inspiration #beauty #unitedstates #happybirthday #birthdaygirl
Happy birthday Jim Carrey 🎈🎈 #jimcarrey #actor #movie #cinema #happybirthday #birthdayboy
Happi birthday @calvinharris 🎈🎈 #calvinharris #dj #music #electronic #happybirthday #birthdayboy
Noizy eshte shqiptari tjeter qe i bashkohet familjes se madhe te Universal Music! Urime @zinizin🎢#noizy #contract #music #universal #universalmusic #international #albania #rapper #rap #rapmusic
Po xhirohet videoklipi per Scared To Be Lonely! @martingarrix @dualipa #martingarrix #dualipa #singer #dj #music #electronic #song #videoclip #promo
Elhaida Dani rikthehet ne Shqiperi per nje interviste te bukur tek Krasta dhe performanca te magjishme sic ajo din 😘 @elhaidadani93 @topchannelalbania #elhaidadani #singer #topchannel #adikrasta #show #music #performance #interview #albania #tirana
Hitet boterore jane ne klasifikimin tone! Beteja eshte e forte dhe vetem vota juaj vendos pozicionin e tyre ne Albanian Chart! Linku ne bio πŸ˜‰ #albanianchart #music #mtvalbania #vote
Hitet boterore jane ne klasifikimin tone! Beteja eshte e forte dhe vetem vota juaj vendos pozicionin e tyre ne Albanian Chart! Linku ne bio πŸ˜‰ #albanianchart  #music  #mtvalbania  #vote 
Zyrtarisht Enca eshte pjese e familjes se Universal Music! Urime 😘 @encahaxhia #encahaxhia #music #contracts #international #company #universal #universalmusic #support #managment
New! The Weeknd - Party Monster @theweeknd #partymonster #theweeknd #music #song #new #youtube #video #videoclip
Fillojne votimet per javen e dyte te klasifikimit! Asnje pozicion nuk esht i sigurt, gjithcka mund te ndryshoje! πŸ˜‰ Linku ne bio #albanianchart #mtvalbania
Fillojne votimet per javen e dyte te klasifikimit! Asnje pozicion nuk esht i sigurt, gjithcka mund te ndryshoje! πŸ˜‰ Linku ne bio #albanianchart  #mtvalbania 
Now in cinema!πŸŽ₯@bookoflovefilm #thebbokoflove #movie #cinema #premiere #actors #music #promo
Happy birthday @liamhemsworth #liamhemsworth #actor #movie #cinema #happybirthday #birthdayboy
Happy birthday @patrickdempsey #patrickdempsey #actor #movie #cinema #happybirthday #birthdayboy
New! The Chainsmokers - Paris🎢#thechainsmokers #chainsmokers #paris #new #music #video #videoclip #song #premiere #youtube
Urime Dua Lipa! Ne European Border Breakers Awards fiton cmimin me te njentin emer si dhe cmimin e publikut! #ebba17 #europeanborderbreakerawards #awards #dualipa #peopleschoice #ebba #music #betheone #hotterthanhell #nolie #blowyourmind
Paqe per te madhen #anitatake πŸ™πŸ™
Paqe per te madhen #anitatake  πŸ™πŸ™
Albanian Chart // Muzika Shqiptare // Java e Pare #albanianchart #ledrivula #florimumajesi #artjolatoska #bruno #butrintimeri #albanskenderaj #elvanagjata #capitalt #2po2